מבני חינוך וספורט

משרד א.גבור אדריכלים בקיא בתכנון מבני חינוך וספורט, לאחר ביצוע מגוון מבני חינוך וספורט בארץ לשביעות רצונם של מזמיני התכנון.

לצורך תכנון והקמה של מבני ציבור בכלל ומבני חינוך וספורט בפרט, יש צורך בגורמים ממנים (פיס, טוטו, משרד החינוך, משרד התרבות והספורט ועוד...)

במשרדנו ישנם את הכלים הנחוצים להמחיש לגופי המימון את הפרויקט המתוכנן זמן קצר לאחר תחילת התכנון, כך שהמימון מגיע ביתר קלות, תוך הבנת הצרכים

והתועלת של הציבור במבנים אלה.

 

 

 

 

יצירת פרוגרמה איכותית עם מזמין העבודה והצוות המתכנן

אנו מנוסים ביצירת פרוגרמה למבנה הציבור, גדלים וצרכים של קהל המשתמשים במבנה בניהם:

קהל המגיע למבנה, הצוות הקבוע, וצוות האורחים במבנה

 

תכנון במודל תלת מימדי המראה את המבנה בכל שלבי התכנון

חלק מהסיבות שבגללן אנחנו הכתובת הטובה ביותר עבור כל מי שזקוק לשירות בתחום האדריכלות והעיצוב, זו העובדה שאנחנו עושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש. במשרד שלנו עובדים עם תוכנה שנקראתrevit , אחת מתוכנות ההמחשה הטובות ביותר. כאשר מדברים על אדריכלות ועל עיצוב פעמים רבות הבעיה היא איך להמחיש ללקוח מה עתיד לקרות ומה בדיוק אנחנו מתכננים עבורו. עם שימוש בתוכנות תלת מימד מקצועיות וטובות כל כך כל  לקוח יוכל להבין מה עתיד לקרות בכל שלב של פרויקט בית המלון שלו ולכן זה כדאי. 

 

הניסיון והשירות

כל אנשי הצוות שעובדים אצלנו הם אנשי מקצוע שעובדים בתחומי האדריכלות השונים מזה שנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלא חסר לנו ידע ו ניסיון ונשמח ביותר ללוות גם את פרויקט בית המלון שלכם. 

 

03-7329000​
 שדרות שלמה המלך 2, ראש העין​