קצת עלינו...

החברה נפתחה בשנת 2002 ע"י האדריכל אבי גבור, זאת לאחר שסיים שותפות במשרד שפתח בשנת 1982. לאחר מכן, בשנת 2011 הצטרף לצוות המשרד אלעד גבור, המשמש היום מנכ"ל החברה 

החברה עוסקת בתכנון מהמקרו - תכנון מרחב עירוני- תכנית אב, שלד ותוכניות מפורטת, ועד המיקרו- תכנון מבני ציבור מכל הסוגים, שכונות מגורים, ומבני מגורים בבנייה רוויה. בנוסף, קיים ניסיון רב בעבודה מול משרדי ממשלה, משרד הביטחון וחברות יזמות גדולות וקטנות.

המשרד עובד בשיטת BIM-Building Information Modeling שיטה בה, כל התכנון מתבצע בתלת מימד וכל הנתונים הנדרשים לביצוע הפרויקט נמצאים בתוך המודל והרכיבים שבו

המשרד הינו בוטיק של צוות איכותי אשר מנהליו המנוסים מעורבים בכל הפרוייקטים כך, שכל אחד מהם מקבל התייחסות ודאגה ברמה גבוהה

צוות התכנון כולל חברי צוות מהמשרד- שילוב של אדריכלים מהדור הנוכחי עם אדריכלים ותיקים ומנוסים שעובדים בשותפות מלאה, יחד עם יועצי התכנון, מנהל הפרויקט ומזמין העבודה. בצורה זו כל חבר בצוות מבטא את דעתו והיתרונות היחסיים שלו לאותו תחום. באופן זה הצוות עובד בכיף ודרייב גבוה לתכנן ולבצע פרויקטים בשותפות

התכנון שמתקבל הוא תכנון אפקטיבי, איכותי וחסכוני

 
 
 
 
 
 
 

צוות הכוכבים שלנו

 

אלעד גבור

אדריכל בכיר 
מנכ"ל
Elad@gkarch.co.il
"מקצוענות זה להמשיך לעשות מה שעובד ולתקן את מה שלא"

051A9735.JPG

אבי גבור

 אדריכל ומתכנן ערים
מייסד ובעלים

 Gibor@gkarch.co.il
"אדריכלות נעשת באהבה"

אוהד עמר 

אדריכל

Ohad@gkarch.co.il

"בכדי להתקדם ולצמוח יש ללמוד כל יום משהו חדש"

איתן גבור

סטודנט לאדריכלות

Eitan@gkarch.co.il

"שותפות היא היכולת להקשיב ולהכיל את האחר גם אם אתה לא מסכים עם דבריו"

שלמה רשף

סטונדט לאדריכלות

Shlomo@gkarch.co.il

"סדר וארגון ממקדים את העבודה ויוצרים דרייב"

IMG_20200819_093206.jpg

תאיר ציון

אדריכלית

Tair@gkarch.co.il

"בכדי להתקדם ולצמוח יש ללמוד כל יום משהו חדש"

שושי ישי

מנהלת לוגיסטית ​
Finance@gkarch.co.il

"כשאני פועלת בנחישות אני מקדמת עיניינים"

IMG_20200811_165323.jpg

מיכל מחלב

אדריכלית

Michal@gkarch.co.il

"ביחד זה כוח"

חניה יעקב 

 ה אדריכלית

Henya@gkarch.co.il

"אדריכלות יוצרת חוויה"

תהילה עייש 

אדריכלית
Tehila@gkarch.co.il