מלונאות.

א.גבור אדריכלים ביצעה מספר רב של פרויקטים בתחום המלונאות. בואו להתרשם ממגוון הפרוייקטים שלנו​

 

עיצוב בתי מלון

בבנייה של כל מבנה, אין אם זה בית מלון, בית מגורים או כל מבנה אחר, יש מספר גורמים שצריך לקחת בחשבון. מעבר לכך שצריך לעשות תכנון מקצועי ומדויק לפני שמתחילים את הבניה, צריך גם להתייחס לעיצוב של המבנה מבחוץ ומבפנים, ולשם כך צריך לפנות אל אנשי מקצוע שעוסקים בתחום הזה מזה שנים. את חברת א. גבור אדריכלים אדריכלות ובינוי ערים בע"מ הקמנו כבר לפני שנים, ומאז ועד היום אנחנו עוסקים בכל מה שקשור לתחומים האלה. 

 

שימוש בטכנולוגיה מתקדמת

חלק מהסיבות שבגללן אנחנו הכתובת הטובה ביותר עבור כל מי שזקוק לשירות בתחום האדריכלות והעיצוב, זו העובדה שאנחנו עושים שימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר שיש. במשרד שלנו עובדים עם תוכנה שנקראתrevit , אחת מתוכנות ההמחשה הטובות ביותר. כאשר מדברים על אדריכלות ועל עיצוב פעמים רבות הבעיה היא איך להמחיש ללקוח מה עתיד לקרות ומה בדיוק אנחנו מתכננים עבורו. עם שימוש בתוכנות תלת מימד מקצועיות וטובות כל כך כל  לקוח יוכל להבין מה עתיד לקרות בכל שלב של פרויקט בית המלון שלו ולכן זה כדאי. 

 

הניסיון והשירות

כל אנשי הצוות שעובדים אצלנו הם אנשי מקצוע שעובדים בתחומי האדריכלות השונים מזה שנים, כך שאתם יכולים להיות בטוחים שלא חסר לנו ידע ו ניסיון ונשמח ביותר ללוות גם את פרויקט בית המלון שלכם. 

 

03-7329000​
 שדרות שלמה המלך 2, ראש העין​

ליצור אדריכלות איכותית דרך יוזמה, שותפות ומקצוענות