תב"ע- תכנית

בניין עיר

החלום לבניית בית חדש או קניית בית קיים הוא חלום של רבים, רבים שרוצים לחיות בבית משלהם ולא בבית שכור של מישהו אחר. החיפושים אחר בית כזה יכולים להיות מתישים בעיקר היום כשמחירי הנדל"ן רק הולכים ומאמירים. אך מציאת מקום לבנות בו בית או מציאת בית קיים הם רק חלק מהעבודה. כל אחד רוצה לדעת מה יהיה בסביבת הבית ומה שיהיה זה לא רק מה שקיים אלא גם מה שעתיד להיבנות. כך לדוגמא מי שמעוניין לקנות דירה באזור שנמצא כרגע בפיתוח, ירצה לדעת מה יהיה הנוף שלו גם בעוד כמה שנים, האם ייבנו מבנים מול דירתו והאם הנוף שלו עלול להיחסם ואת זה הוא יכול לבדוק לאחר עיון בתב"ע. הנה קצת מידע על מה זה תב"ע, מה היא כוללת ומי צריך אותה.

 

מה היא תב"ע?

 

המונח תב"ע מייצג את ראשי התיבות – תוכנית בניין עיר. זהו מסמך אשר מטרתו היא להסדיר את השימוש בקרקע, וללא מסמך כזה אי אפשר לעשות כלום עם אותה קרקע. חוק התכנון והבנייה משנת 1965 קובע שאי אפשר לבצע שום פעולה במקרקעין אלא רק לאחר שהוועדה המקומית נתנה היתר לפעילות הזו. גם הוועדה המקומית לא יכולה לעשות ככל העולה על רוחה והיא חייבת לתת את ההיתרים בהתאם לאותה תב"ע. התב"ע מורכבת מתשריט ותקנון.

 

תשריט – התשריט הינו שרטוט גרפי אשר בו ניתן לראות את מה שיש באותה התוכנית ואת ייעודי הקרקע לדוגמא, פארקים, מבני תעשייה מבני מגורים ואחרים. התשריט הוא מפה שמחולקת למגרשים לפי מפת מדידה עם יחידות קניין ומה ייעוד הקרקע בכל אחד מאותן יחידות קניין, איפה יהיו בניינים, איפה ימוקמו התשתיות, דרכים וכדומה. חשוב לציין שהתשריט מחולק לפי צבעים כך שכל צבע מייצג ייעודים אחרים ויכולים להיות גם נקודות בתשריט שיהיו עם כמה קוים בצבעים שונים מה שאומר שיכולים להיות כמה ייעודים לאותה הנקודה.

תקנון – תב"ע כוללת גם תקנון שהינו מסמך משפטי המאגד בתוכו את כל מה שצריך בשביל לעשות שימוש בקרקע בין אם אלו אישורים שונים רלוונטיים, בין אם אלו נתונים שונים שצריך לדון עליהם ודרכים למימוש זכויות בנייה, מספר קומות שמותר לבנות, אחוזי בנייה מותרים וכדומה.

 

מבנה אחיד לתוכניות (מבא"ת)

 

תב"ע היא לא התוכנית היחידה שקיימת אלא ישנן כמה תוכניות ויש היררכיה ביניהן. תוכנית העל או התוכנית החשובה ביותר הינה תוכנית המתאר הארצית ששאר התוכניות חייבות להתחשב גם בה והתוכנית הנמוכה ביותר בחשיבותה הינה התוכנית המפורטת שנמצאת בסמכותה של הוועדה המקומית. בשביל ליצור אחידות ובהירות ובשביל שניתן יהיה לקרוא את התוכניות בקלות ולהבין אותן יש את מרכז התמיכה למבא"ת – מבנה אחיד לתוכניות שבודק את קבצי התשריטים הממוחשבים בכדי לוודא שנעשה שימוש בסימונים ובצבעים הקבועים. נוהל מבא"ת יוצר תב"ע ברורה יותר ועושה שימוש בצבעים קבועים לייעודים שונים:

 

צבע אפור – אזורים מסחריים כמו אזורי תעשייה.

צבע אדום – מייצג כביש או דרך.

צבע חום – מייצג מבני ציבור כמו בתי ספר, מתנ"סים, מועצה אזורית וכו'.

צבע צהוב – מייצג בנייה רוויה.

צבע ירוק – מייצג מייצג שטחים ציבוריים פתוחים כמו גני ירק, פארקים וכדומה.

צבע כתום – מייצג בנייה נמוכה, וילות וכדומה.

המבא"ת חשוב ביותר לעניין תב"ע מכיוון שהוא הדרך היחידה לראות מיקומי גושים וחלקות יחד עם צבעים שמייצגים את ייעודי הגושים והחלקות הללו. כיום יש את מרכז התמיכה למבא"ת שמבצע את הבדיקה ומאשר אותה אך בעתיד צפוי להיות אתר אינטרנט ייעודי שיבדוק תב"ע ואת התקינות שלה מבחינת מבא"ת.

 

דוגמאות לשימושים בתב"ע

 

כל אחד יכול אם כן לבדוק תב"ע מה שיכול לשמש למטרות שונות ולצרכים שונים והנה כמה דוגמאות לכך:

 

משקיעים – משקיעי נדל"ן מחפשים את הדבר הבא, את העסקה שתניב להם רווח כמה שיותר גבוה ולעיתים מדובר על השקעה לטווח רחוק. זה מחייב אותם לבדוק תב"ע לפני שהם מחליטים להשקיע מכיוון שהיא הכלי החשוב ביותר שיספר להם מהו עתידו של האזור והאם ערך הנדל"ן בו עשוי לעלות ובכמה. כך לדוגמא אזור מסוים בו כרגע אין אפשרויות טובות תחבורתיות ובתב"ע מופיע סימון של כביש ראשי שעשוי להיות עורק משמעותי לאזור, כביש עתידי זה עשוי להצביע על עליית ערך הנדל"ן באזור, על הגברת הביקוש בעתיד ופועל יוצר מכך הוא עלייה של המחירים ורווח גבוה. תב"ע גם יכול לדוגמא להציג למשקיעים איזה שהוא מוסד לימודים גבוה שעתיד להיבנות מה שיכול למשוך סטודנטים לאזור.

הורים – הורים רוצים לדעת האם האזור בו הם עומדים לחיות עם משפחתם הוא אזור שמתאים לילדים. כשמדובר על שכונה חדשה או על אזור בבנייה, אין עדיין פארקים, בתי ספר וכדומה ואנשים ששוקלים לבנות באזור מסוים יכולים להיעזר מאוד בתוכנית הזו. תב"ע תצביע להם על התוכניות להקמת מוסדות חינוך ועד כמה הם עומדים להיות קרובים למקום בו הם יגורו, האם יהיו מתנ"סים או מרכזים תרבותיים באזור, עד כמה יהיה שטח ירוק במקום וכדומה.

נוף – כפי שציינו תב"ע יכול להיות כלי מצוין בשביל לבדוק מהו עתידו של הנוף באזור והאם הוא עלול להיחסם. רבים לא היו רוצים לגור בבניין ליד שדה פתוח כשתוך כמה שנים עתיד להיבנות מולם בניין רב קומות והאופציה היחידה שלהם לדעת את זה היא עם התוכנית.

תב"ע אם כן היא המסמך היחידי שניתן להסתמך עליו בכל הקשור לתוכניות בנייה בין אם זה בשביל לדעת אילו שימושים ניתן לעשות בשטח מסוים ובין אם בשביל לדעת מהו עתידו של אזור מסוים ומה מתוכנן בו בעתיד הקרוב והרחוק.

 בעבר אדריכלות הייתה מקצוע שהתבסס על חישובים מראש אשר עלולים היו להתבדות בשלב הבנייה עצמה. לא כל מה שהשרטוטים הדו-ממדיים על הנייר הראו התממש במציאות – וכשלים ונקודות עיוורות של שלב התכנון באו לידי ביטוי בליקויים אפשריים בבנייה עצמה.

כל זה הפך להיסטוריה רחוקה עם המצאת הטכנולוגיה של ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER (BIM – Building Information Modeling)– מודל תלת ממדי ממוחשב המשמש כייצוג מוקטן ומדויק של הבניין המתוכנן להיבנות, על כל נדבכיו השונים – הויזואליים, הארכיטקטוניים והכלכליים כאחד. שיטה זו מאפשרת לייעל הן את שלב התכנון והן את שלב הביצוע של פרויקטים אדריכליים הודות לכך שהיא מסייעת לצפות מראש את כל מה שיהיה כרוך בהמשך בבנייה עצמה.

 

ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER – כל היתרונות האפשריים בשיטה אחת

מהם היתרונות הטמונים בעבודה עם ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER?

 

תחזית ויזואלית מדויקת של המבנה – רובנו לא הוכשרנו להתבונן בשרטוט ולדמיין על פיו במדויק כיצד ייראה המבנה שאליו הוא מתייחס. מסיבה זו, לעתים קרובות תכנית הנדסית אינה אומרת דבר לבעלי עניין במבנה שעתיד להיבנות. כך, לדוגמה, יתכן מאוד שמשפחה השוקלת לרכוש בית במגדל דירות יוקרתי תתקשה להבין כיצד הוא ייראה על פי השרטוטים בלבד. בדומה לכך, משקיעים פוטנציאליים יחככו בדעתם פעמים רבות האם להקצות את ממונם לפרויקט כזה או אחר, מאחר שהתכנית גרידא אינה מספיקה כדי להמחיש להם כיצד עתיד המבנה להיראות בעתיד. בעיה זו נפתרת בעת שימוש בניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER – המאפשר ויזואליזציה מלאה של הבניין העתידי. כך, דיירים ומשקיעים יוכלו לראות בדיוק כיצד המבנה עומד להיראות, ולהימנע מבעוד מועד מעשיית טעויות שלעתים ניתן להחמיץ בשלבי התכנון והביצוע ללא מודל תלת ממדי מדויק מסוג זה.

 

 

 זיהוי ומניעת מקרים של התנגשות – הודות לשימוש בניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER, ניתן לזהות מבעוד מועד התנגשויות עתידיות של המבנה המתוכנן במבנים או עצמים אחרים בתחום שבו הוא מיועד להיבנות, ולמונען בטרם יגרום הדבר לתקלה העלולה לגבות מהיזם או הבונה מחיר כספי כבד. כך, לדוגמה, ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER יוכל להתריע בפני המתכננים והמבצעים על התנגשות צפויה בין אלמנט שלד של המבנה לבין צנרת תת-קרקעית הקיימת במקום שבו הוא מתוכנן להיבנות, ולאפשר להם להימנע משגיאות ותקלות שיעכבו את ביצוע הפרויקט ויגרמו להם לנזק כלכלי אפשרי.

חישוב מדויק יותר של כמויות חומרים הדרושות לביצוע הפרויקט ומחירן –  בימים עברו, חישוב הכמויות המדויקות של החומרים השונים הדרושים לביצוע פרויקט בנייה היה משימה קשה, מתישה ולא מדויקת שהועסקו בה כמאים שזוהי התמחותם. תוכנת ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER, לעומת זאת, תאפשר חישוב מדויק של הכמויות השונות של כל חומר וחומר הדרוש לביצוע פרויקט הבנייה המתוכנן.

עריכת חישובים הנדסיים בתיאום מלא בין המתכננים השונים – ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER יכול לשמש גם לביצוע חישובים הנדסיים מורכבים בכל הנוגע לאלמנטים השונים של המבנה באמצעות הגדרת תכונות פיסיקליות עבורם (ממוליכות תרמית ובידוד אקוסטי ועד חוזק, משקל וגמישות). היתרון של חישובים אלה שייעשו באמצעות המודל המתקדם והמשוכלל טכנולוגית נובע הן מרמת הדיוק שבה הם ניחנו והן מהתיאום המלא המתאפשר הודות לכך בין מתכנניו השונים של הפרויקט.

מכל הסיבות הללו ואחרות ברור מדוע ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER מזניק שנות אור קדימה את כל ענף האדריכלות. לאור זאת, סטנדרטיזציה של ענף הבנייה כך שכל המעורבים בפרויקט בניין (מהנדסים, מתכננים שונים, דיירים, יזמים וקבלנים, ועוד עשרות גורמים אחרים) יעבדו לפי מודל זה וייהנו מיתרונותיו, תוכל לתרום רבות לפרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית בארץ ובעולם. ואכן, יוזמות רבות כאלו נולדו בארצות שונות ומגוונות, וביניהן ישראל.

איזו חברה המתמחה בניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER עליכם לבחור?

ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER אינו תוכנה ספציפית המצויה בבעלותו של גורם מסחרי כזה או אחר, כי אם שיטה בלבד. על מנת לבחור נכונה את החברה המקצועית, המוערכת והאיכותית ביותר המתמחה בשיטה זו, יש לוודא ראשית כול שהיא עומדת במספר קריטריונים:

 

ידע מקצועי עשיר ועדכני – על החברה להעסיק צוות מומחים מהשורה הראשונה הבקיא בכל ההתפתחויות הטכנולוגיות הרלוונטיות בתחום. בסופו של יום, כאשר מדובר בטכנולוגיה עד כדי כך משוכללת ועדכנית, חשוב להיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לפיתוחים האחרונים. מי שלא יקפיד להתעדכן בכל עת – יישאר מאחור.

ניסיון רב שנים בתחום – לניסיון אין תחליף. לכן רק צוות מומחים שמאחוריו רקורד מוכח של שנות הצלחה רבות בתחום יוכל להבטיח לכם ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER ברמה הגבוהה ביותר, המסוגל להתמודד עם כל אתגר ובעיה שאתם עלולים להיתקל בה בהמשך הדרך. הניסיון הנרכש של מי שמתמחה בענף זה שנים רבות יהיה יתרון משמעותי בבואכם לבחור את החברה המתאימה לכם.

מיומנות טכנית וכישורים מעשיים – רק צוות מומחים שניחן ביכולות טכניות ובכישורים פרקטיים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בענף בעולם כיום יוכל להבטיח לכם ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER שיעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר של איכות, קדמה ומקצועיות. אל תתפשרו על היכולות של מי שתבחרו – כי הן חלק משמעותי ביותר מהצלחת המיזם כולו.

תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר – רק צוות מומחים מסור ואכפתי המחויב למתן יחס אנושי, אדיב ונעים לכל לקוחותיו ראוי שתבחרו בו לניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER. כי בשורה התחתונה – כולנו בני אדם. וחוויית העבודה שלכם תהיה תלויה גם ביחסי האנוש הטובים של הצוות שתבחרו. לכן בכל הנוגע לתודעת שירות – אין כל מקום לקיצורי דרך ועיגולי פינות.

 

 

עמידה בחזית הטכנולוגיה העולמית בתחום זה כיום –  טכנולוגיית ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER ניצבת בחוד החנית של הקדמה הטכנולוגית בזמננו, ומתפתחת ללא הרף כל הזמן. רק חברה המחויבת לעמידה בחזית ההתפתחות בתחום בכל עת, על מנת לא להישאר מאחור, ראויה לכך שתיעזרו בשירותיה בפרויקט שלכם. 

בחירת חברה המתמחה בניהול מודל אדריכלי ממוחשב עשויה להיות משימה לא פשוטה. עליכם לקחת בחשבון את כל הקריטריונים שלעיל על מנת להבטיח שקיבלתם את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, עבור פרויקט הבנייה שאתם מעוניינים לקדם ועבור שותפיכם. העולם שאנו חיים בו משתנה בקצב מואץ, וטכנולוגיות הדמיה מתקדמות מאפשרות לכם לדעת מבעוד מועד כיצד ייראה המבנה שאתם מתכננים, להימנע מתקלות וטעויות שהייתם עלולים לעשות אילו הייתם מסתפקים בשרטוטי נייר רגילים, וליצור תיאום מלא בין הגורמים השונים המעורבים בתהליך באופן המייעל את התכנון והביצוע של המיזם כולו.

ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER הוא המילה האחרונה בכל הנוגע לוויזואליזציה ותכנון מדויקים ומוקפדים של מבנה עתידי. אין שום סיבה שבעולם שתישארו בעידן שקדם למהפכה הווירטואלית – כשיש באפשרותכם להצטרף אליה וליהנות מתכנון וביצוע איכותיים, מקצועיים ומושלמים של פרויקט הנדסה אזרחית. העתיד כבר כאן – אל תתנו לו להמשיך לחכות רק לכם.

 

תחזית ויזואלית מדויקת של המבנה – רובנו לא הוכשרנו להתבונן בשרטוט ולדמיין על פיו במדויק כיצד ייראה המבנה שאליו הוא מתייחס. מסיבה זו, לעתים קרובות תכנית הנדסית אינה אומרת דבר לבעלי עניין במבנה שעתיד להיבנות. כך, לדוגמה, יתכן מאוד שמשפחה השוקלת לרכוש בית במגדל דירות יוקרתי תתקשה להבין כיצד הוא ייראה על פי השרטוטים בלבד. בדומה לכך, משקיעים פוטנציאליים יחככו בדעתם פעמים רבות האם להקצות את ממונם לפרויקט כזה או אחר, מאחר שהתכנית גרידא אינה מספיקה כדי להמחיש להם כיצד עתיד המבנה להיראות בעתיד. בעיה זו נפתרת בעת שימוש בניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER – המאפשר ויזואליזציה מלאה של הבניין העתידי. כך, דיירים ומשקיעים יוכלו לראות בדיוק כיצד המבנה עומד להיראות, ולהימנע מבעוד מועד מעשיית טעויות שלעתים ניתן להחמיץ בשלבי התכנון והביצוע ללא מודל תלת ממדי מדויק מסוג זה.

זיהוי ומניעת מקרים של התנגשות – הודות לשימוש בניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER, ניתן לזהות מבעוד מועד התנגשויות עתידיות של המבנה המתוכנן במבנים או עצמים אחרים בתחום שבו הוא מיועד להיבנות, ולמונען בטרם יגרום הדבר לתקלה העלולה לגבות מהיזם או הבונה מחיר כספי כבד. כך, לדוגמה, ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER יוכל להתריע בפני המתכננים והמבצעים על התנגשות צפויה בין אלמנט שלד של המבנה לבין צנרת תת-קרקעית הקיימת במקום שבו הוא מתוכנן להיבנות, ולאפשר להם להימנע משגיאות ותקלות שיעכבו את ביצוע הפרויקט ויגרמו להם לנזק כלכלי אפשרי.

חישוב מדויק יותר של כמויות חומרים הדרושות לביצוע הפרויקט ומחירן –  בימים עברו, חישוב הכמויות המדויקות של החומרים השונים הדרושים לביצוע פרויקט בנייה היה משימה קשה, מתישה ולא מדויקת שהועסקו בה כמאים שזוהי התמחותם. תוכנת ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER, לעומת זאת, תאפשר חישוב מדויק של הכמויות השונות של כל חומר וחומר הדרוש לביצוע פרויקט הבנייה המתוכנן.

עריכת חישובים הנדסיים בתיאום מלא בין המתכננים השונים – ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER יכול לשמש גם לביצוע חישובים הנדסיים מורכבים בכל הנוגע לאלמנטים השונים של המבנה באמצעות הגדרת תכונות פיסיקליות עבורם (ממוליכות תרמית ובידוד אקוסטי ועד חוזק, משקל וגמישות). היתרון של חישובים אלה שייעשו באמצעות המודל המתקדם והמשוכלל טכנולוגית נובע הן מרמת הדיוק שבה הם ניחנו והן מהתיאום המלא המתאפשר הודות לכך בין מתכנניו השונים של הפרויקט.

מכל הסיבות הללו ואחרות ברור מדוע ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER מזניק שנות אור קדימה את כל ענף האדריכלות. לאור זאת, סטנדרטיזציה של ענף הבנייה כך שכל המעורבים בפרויקט בניין (מהנדסים, מתכננים שונים, דיירים, יזמים וקבלנים, ועוד עשרות גורמים אחרים) יעבדו לפי מודל זה וייהנו מיתרונותיו, תוכל לתרום רבות לפרויקטים בתחום ההנדסה האזרחית בארץ ובעולם. ואכן, יוזמות רבות כאלו נולדו בארצות שונות ומגוונות, וביניהן ישראל.

 רק לכם.

 

 

איזו חברה המתמחה בניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER עליכם לבחור?

ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER אינו תוכנה ספציפית המצויה בבעלותו של גורם מסחרי כזה או אחר, כי אם שיטה בלבד. על מנת לבחור נכונה את החברה המקצועית, המוערכת והאיכותית ביותר המתמחה בשיטה זו, יש לוודא ראשית כול שהיא עומדת במספר קריטריונים:

 

ידע מקצועי עשיר ועדכני – על החברה להעסיק צוות מומחים מהשורה הראשונה הבקיא בכל ההתפתחויות הטכנולוגיות הרלוונטיות בתחום. בסופו של יום, כאשר מדובר בטכנולוגיה עד כדי כך משוכללת ועדכנית, חשוב להיות עם אצבע על הדופק בכל הנוגע לפיתוחים האחרונים. מי שלא יקפיד להתעדכן בכל עת – יישאר מאחור.

ניסיון רב שנים בתחום – לניסיון אין תחליף. לכן רק צוות מומחים שמאחוריו רקורד מוכח של שנות הצלחה רבות בתחום יוכל להבטיח לכם ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER ברמה הגבוהה ביותר, המסוגל להתמודד עם כל אתגר ובעיה שאתם עלולים להיתקל בה בהמשך הדרך. הניסיון הנרכש של מי שמתמחה בענף זה שנים רבות יהיה יתרון משמעותי בבואכם לבחור את החברה המתאימה לכם.

מיומנות טכנית וכישורים מעשיים – רק צוות מומחים שניחן ביכולות טכניות ובכישורים פרקטיים ברמה הגבוהה ביותר הקיימת בענף בעולם כיום יוכל להבטיח לכם ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER שיעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר של איכות, קדמה ומקצועיות. אל תתפשרו על היכולות של מי שתבחרו – כי הן חלק משמעותי ביותר מהצלחת המיזם כולו.

תודעת שירות ברמה הגבוהה ביותר – רק צוות מומחים מסור ואכפתי המחויב למתן יחס אנושי, אדיב ונעים לכל לקוחותיו ראוי שתבחרו בו לניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER. כי בשורה התחתונה – כולנו בני אדם. וחוויית העבודה שלכם תהיה תלויה גם ביחסי האנוש הטובים של הצוות שתבחרו. לכן בכל הנוגע לתודעת שירות – אין כל מקום לקיצורי דרך ועיגולי פינות.

עמידה בחזית הטכנולוגיה העולמית בתחום זה כיום –  טכנולוגיית ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER ניצבת בחוד החנית של הקדמה הטכנולוגית בזמננו, ומתפתחת ללא הרף כל הזמן. רק חברה המחויבת לעמידה בחזית ההתפתחות בתחום בכל עת, על מנת לא להישאר מאחור, ראויה לכך שתיעזרו בשירותיה בפרויקט שלכם.

בחירת חברה המתמחה בניהול מודל אדריכלי ממוחשב עשויה להיות משימה לא פשוטה. עליכם לקחת בחשבון את כל הקריטריונים שלעיל על מנת להבטיח שקיבלתם את ההחלטה הטובה ביותר עבורכם, עבור פרויקט הבנייה שאתם מעוניינים לקדם ועבור שותפיכם. העולם שאנו חיים בו משתנה בקצב מואץ, וטכנולוגיות הדמיה מתקדמות מאפשרות לכם לדעת מבעוד מועד כיצד ייראה המבנה שאתם מתכננים, להימנע מתקלות וטעויות שהייתם עלולים לעשות אילו הייתם מסתפקים בשרטוטי נייר רגילים, וליצור תיאום מלא בין הגורמים השונים המעורבים בתהליך באופן המייעל את התכנון והביצוע של המיזם כולו.

ניהול מודל אדריכלי ממוחשב BIM MANAGER הוא המילה האחרונה בכל הנוגע לוויזואליזציה ותכנון מדויקים ומוקפדים של מבנה עתידי. אין שום סיבה שבעולם שתישארו בעידן שקדם למהפכה הווירטואלית – כשיש באפשרותכם להצטרף אליה וליהנות מתכנון וביצוע איכותיים, מקצועיים ומושלמים של פרויקט הנדסה אזרחית. העתיד כבר כאן – אל תתנו לו להמשיך לחכות רק לכם.