1 דקות קריאה
אדריכלים למשרדים

הצורך בתכנון ועיצוב משרדים הולך וגדל משנה לשנה, זאת בהתאם לדרישות העבודה המודרניות המציבות בראש ובראשונה את צרכי הסביבה המשרדית. כדי להצליח וליצור חיבור הרמוני ואיכותי בין סביבת עבודה נעימה לעובדים, לבין חלל המשדר מקצועיות ויוקרה ללקוחות החברה, צריך למצוא אדריכלים למשרדים. משמע יש לפנות אל חברה אדריכלית המתמחה בתכנון אדריכלי של משרדים. 

תכנון אדריכלי של סביבת עבודה

לכל עסק יש את המאפיינים המייחדים אותו, בין אם מדובר על עסק קטן המכיל 4-5 עובדים השקועים במחשביהם, ובין אם זהו עסק גדול ופעיל המתעסק בשירות לקוחות פרונטלי וטלפוני. משום כך, בכל תהליך תכנון והקמה של משרד, על אדריכל למשרדים לקחת בחשבון את מכלול הפרמטרים המרכזיים של סביבת העבודה, ולתרגם אותם לחלל ארגוני איכותי ואפקטיבי. כדי ליצור תיאום ציפיות בין צרכיו של הלקוח לשטח העתידי בו המשרד יוקם, האדריכל נעזר ביצירת תוכנית בנייה מפורטת ומקיפה הכוללת בתוכה את כל האלמנטים הקשורים בפרויקט כמו שטח הקרקע, חלוקת החללים בתוך המבנה, מטרותיו של הפרויקט, התקציב שנקבע לכך, חומרי הבנייה הדרושים ועוד פרמטרים מהותיים נוספים. 

כיצד עיצוב המשרד משפיע על העובדים?

בתרבות הארגונית המודרנית, שעות העבודה של העובדים הפכו להיות ממושכות יותר במהלך היום – דבר המביא אותם להישאר במשרד עד שעות מאוחרות. כיוון שמרבית מזמנם של העובדים מוקדש לעבודה, הרי זה הכרחי להעניק להם סביבת עבודה נעימה ופרודוקטיבית לשהות בה. אדריכלים למשרדים ידעו לקחת מאפיין זה בחשבון כבר בשלב תכנון הפרויקט, לצורך שמירת רווחתם של העובדים בחברה ומיקסום צרכיהם הארגוניים. אין זה סוד כי עובדים המרוצים ממקום עבודתם ישקיעו יותר בתהליכי העבודה, כך שהמוטיבציה שלהם תהיה גבוהה ובהתאם יתרמו להצלחת החברה ומינופה העסקי. 

תכנון משרדים שימשכו לקוחות

יש להתייחס בשלבי תכנון והקמת משרדים גם להיבט של לקוחות החברה, המהווים את אחד מערוצי ההכנסה העיקריים של העסק. משרד המשדר מקצועיות ואיכות ללקוחותיו, יצליח למעשה גם להנגיש את האופי הארגוני השולט בסביבת העסק ללא צורך במילים, זאת בנוסף לעמידה בציפיותיו של הלקוח המעוניין לשכור את שירותי החברה בה הוא נמצא.יש לזכור כי משרדי החברה משמשים כחלק ייצוגי של כלל הסביבה הארגונית, ולכן הריהוט, חלוקת החללים, האבזור ולכל אלמנט משרדי אחר יש תפקיד מהותי בהצגת חוזקותיו של העסק והצלחה לגרום שביעות רצון מצד הלקוחות המגיעים להתרשם מהמשרדים. 

אדריכלים למשרדים – עיצוב בהתאמה אישית

חברת האדריכלים א.גבור יוצרת כבר מעל עשרים שנה אדריכלות אנושית, נגישה ובטיחותית העונה על צרכיהם הייחודיים של כל לקוח ולקוח. החברה שמה דגש על יצירת קונספט מרכזי בשלבי תכנון משרדים, תוך התאמה אישית ומלאה לאופי וסגנון החברה במטרה ליצור סביבת עבודה נעימה, יצירתית ומזמינה הן עבור עובדי החברה והן עבור לקוחות קיימים ופוטנציאליים.